Sök efter:

9 träffar på söktexten.

Pernilla Kamperin

Laboratorieprovning, Labchef
pernilla.kamperin@c-lab.se
Tel: 0104 50 51 08

Tekn.dr. Ingemar Löfgren

Teknisk konsultation, FoU-chef
ingemar.lofgren@c-lab.se
Tel: 0104 50 51 05

Tekn.dr. Oskar Esping

Teknisk konsultation, Projektledare
oskar.esping@c-lab.se
Tel: 0104 50 51 09

Tekn.dr. Anders Lindvall

Teknisk konsultation, Projektledare
anders.lindvall@c-lab.se
Tel: 0104 50 51 10

Anette Nordgren

Laboratorieprovning, Teknisk ledare
anette.nordgren@c-lab.se
Tel: 0104 50 51 86

Henric Nilsson

Laboratorieprovning, Betongtekniker
henric.nilsson@c-lab.se
Tel: 0104 50 52 36

New Person


Lars Bergkvist

Laboratorieprovning, Betongtekniker
lars.bergkvist@c-lab.se
Tel: 0104 50 53 27

Maiko Bové

Laboratorieprovning, Betongtekniker
maiko.bove@c-lab.se
Tel: 0104-50 57 07